Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az Amazon-ról rendelek...

Ha az Amazon-ról rendelek mobiltelefont akkor azt honnan tudom hogy kártyafüggetlen-e?

Figyelt kérdés

És melyik Amazonról érdemesebb rendelni? És hogy lehet a házhoz szállításból kihagyni a Magyar Postát? (sokat olvastam hogy lenyúlják a cuccot)

Előre is köszönöm!



2014. máj. 25. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Az eladó pontosan leírja mit ad el.

Épp úgy, mint a magyar kistestvérénél, a vateránál.

Ha azt kapod, amit ő ígért, akkor reklamálhatsz, és az amazon kellő eréllyel jár el.

Persze épp ezért kell kérdezni.


Mondjuk ha telefont vennél, szerintem teljesen fölösleges az amazon használt kütyüivel vesződni, amikbe tényleg belecsúszhat olyan típus is, amit amerikai piacra csináltak.


Miért nem próbálod meg az aliexpress-t? Sokkal jobb, és vadiúj normális telefonokat kapsz korrekt specifikációval.

Egyetlen gombnyomásos garanciával, ingyen póstával.


Mondjuk ha majd utána olvasol a témának, megtapasztalod, a magyar póstát max a dhl és társaival hagyhatod ki, ami tök fölösleges és drága húzás lenne.

Egyrészt mert fogsz kapni egy tracking numbert, amivel pontosan látod mi van a leendő telóddal, másrészt mert majd megtapasztalod, néha olcsóbb teljes áron megvenni Hongkongból egy elektronikus kütyüt, mint amennyiért a magyar pósta fölemelné a valgát egy sima levérért.

2014. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!