Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z, nem működik az...

Xperia Z, nem működik az album a szoftverfrissítés óta?

Figyelt kérdés
Komolyan hócipőm tele ezzel a rohadt telefonnal, 4 hónapos eddig tökéletes volt, tegnap felajánlotta,hogy szoftverfrissítés. Mondom remek. Erre az albumot nem nyitja meg lefagy,kikapcsol. A walkment szintén nem. Most mit csináljak?
2014. máj. 25. 15:18
 1/8 anonim válasza:
Nekem is ez van csak Sp -vel nekem meg állandóan le fagy ki kapcsol :( elvileg nagyon rossz a frissítésén én is meg bántam hogy frissítettem nem tudom nekem be adja csak le fagy meg ki kapcsol én vissza állítottam a gyári beállításokat és úgy 1 fokkal jobb lett Nekem , lehet hogy neked nem lessz jó . Remélem rendbe hozzák a frissítést
2014. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kamera sem működik... Énis remélem,hogy rendbehozzák
2014. máj. 25. 15:31
 3/8 anonim válasza:
Már meg bántam hogy frissítettem :(.....
2014. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezt a frissítést sehogy nem lehet leszedni? Ha bemegyek telefonosokhoz? Mert a telefon fe használhatatlan nem ezért vettem 130 ezerért telefont
2014. máj. 25. 15:56
 5/8 anonim válasza:

Én nem tudom hogy lehet e ilyet, de jó lenne

Szerintem ezen nem bírnak segíteni csak a Sony (Szerintem)

De lehet hogy egy próbát meg ér

2014. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hányszor kell még leírni hogy nem frissítünk OTA?


Le kell tölteni a romot, flashtool-lal fel, gyönyörűen működik.

Persze előtte mentés mindenről mert törlődik...

2014. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy mit csináljunk? Nekem ezt senki se mondta
2014. máj. 25. 17:06
 8/8 anonim válasza:
2014. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!