Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma beleejtettem a vízbe aSony...

Ma beleejtettem a vízbe aSony Xperia SP telefonomat, valaki valami ötlet vagy bevált módszer? Rakjam rizsbe vagy szárítgassam, vagy csak hagyjam pár napig és ne kapcsoljam be? Valakinek nincs egy jó tippje?

Figyelt kérdés
tok volt rajta ami valamennyire gátolta a vizet, de mégis elázott, utána teljesen jól működött, amíg le nem merült és ki nem kapcsolt, ugyanis jelezte, hogy töltődik aztán újra kikapcsolt és ezt vagy 5x eljátszotta, leszedtem a hátlapját, de az aksiját nem tudom kiszedni (kártyát, mindent kiszedtem belőle) rakjam rizsbe vagy szárítgassam, vagy csak hagyjam pár napig és ne kapcsoljam be? Valakinek nincs egy jó tippje?

2014. máj. 27. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha telefont vizbe ejtunk ki kell szedni az akksit, szetszedni amennyire lehet es hagyni szaradni vagy 2-3 napot( azt mondjak ha rizsbe teszed hatasosabb es gyorsabb, en szemely szerint nem probaltam , de valami alapja biztos van, mert sok helyen lehet olvasni). Ha te kozvetlen utana meg probalgattad es hasznaltad, megtortenhet hogy elcsoszted, de ha szerencsed van akkor nem. Szerintem mindenkepp hagyd szaradni legalabb 1-2 napot szetszedve...sok sikert.
2014. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy a sonyknak nem lehet kiszedni az aksiját csak ha szétszedjük, van még rá esély hogy kiszáradjon, és működjön?
2014. máj. 27. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Esely van persze, csak hagyd akkor szaradni...nincs valami regi telefon amit tudsz hasznalni par napig?
2014. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
maximum, ellopom a húgomét :D nagyon félek hogy beszart, fél éves volt de vigyáztam rá, fólia is volt rajta meg tok mindig, erre olyan béna vagyok hogy beáztatom
2014. máj. 27. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell stresszelni, elofordul... en eddigi palyafutasom alatt 2 telot aztattam teljesen at, de par napi szaritas utan mindegyik mukodokepes volt.
2014. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most beleraktam egy nagy tál rizsbe, érhet valamit?
2014. máj. 27. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!