Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile Next S díjcsomag?

T-mobile Next S díjcsomag?

Figyelt kérdés
Átváltottam Domino-ról Next S díjcsomagra a t-mobile-nál és a havi forgalomnál írja hogy "Aktuális havi egyenleg (kedvezmények levonása nélkül): 110 Ft". Ez mit takar? Köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 28. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy 110 forintnyit telefonáltál/SMS-eztél ebben a hónapban (illetve csomag aktiválása óta, ha most történt a váltás), ami számomra elég irreális, de te tudod, mennyire lehet igaz.
2014. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) nekem is irreális mivel szombat óta nem telhetett le a 160perc hálózaton kívűl és sms-t is csak egyet küldtem 70es számra ami 35 Ft :D majd ha sok lesz a számlám reklamálok :)
2014. máj. 28. 12:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Félreértetted: ennyit forgalmaztál le, és ebből még nem vonták le a kedvezményt. Azaz jelenleg havidíjon felül 0 forintot kell fizetned.
2014. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmiről nem tájékoztattak az üzletben, annyit mondtak, a honalpon mindent megtalálok... Tehát: az 5490Ft-os havidíjam teljesen leforgalmazható?
2014. máj. 28. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
A weblapjukon mindent megtalálsz.
2014. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha megtaláltam volna ami érdekel nem írok ide!
2014. máj. 28. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Most őszintén: innen mi az, ami nem derül ki számodra? [link]

T-mobile hálózaton belül (figyelem! Nem "30-as", hanem T-mobile!) korlátlan telefonálás, SMS-ezés. Azaz, amíg T-mobilos ismerősöket hívsz, nem ketyeg a számla, értük nem fizetsz (hónap végén számlában majd egy mínusz sokezres tételt fogsz látni).

"160 perc lebeszélhetőség minden más belföldi alapdíjas irányba"->havi 160 percnyit hívhasz Vodafone, Telenor és vezetékes számokat, minden ezt követő (illetve emelt díjas) számlát ki fognak számlázni.

Mi következik ebből? A havidíj NEM lebeszélhető 100%-ban, ez más konstrukciót követ - ha inkább T-s ismerőseid vannak, jobban jársz ezzel.

2014. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Erre voltam kiváncsi, de ezt normálisan is meglehetett volna írni!!! Itt már csak az a kérdés, ha nem járt le a 160perc, miért számláz.. de majd kiderül. És a normális válaszokat köszönöm!
2014. máj. 28. 19:22
 9/10 A kérdező kommentje:
és mostanra az a 110Ft úgy változott 165re, hogy nem telefonáltam..
2014. máj. 28. 19:25
 10/10 anonim válasza:

Szia! Remélem azóta már tudod miért van ez a plusz 165 ft?

Kellene egy kis segítség, múlthéten váltottam dominoról next S díjcsomagra, viszont nálam is Megjelent hogy jelenleg az egyenlegem 220 ft.

Felvilágosítanál?

Első előfizetéses csomagom sajnos nem értek hozzá.

Előre is köszönöm!

2016. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!