Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy mobiltelefon előfizetés...

Ha egy mobiltelefon előfizetéssel 1Ft-ért lett kihozva, mennyi jár vissza garanciában, ha nem javítható?

Figyelt kérdés
Kaptam/Vettem egy telefont, garanciával, papírokkal, vodás. Elvált egy ragasztás az érintőpanelnél, de mással is gondok vannak. Ha nem javítható, és nincs ugyanilyen készülék, hogy cseréljék, akkor ugye visszajár a vételár... de mi van, ha a telefont esetleg előfizetésesen vette első gazdája, netalán 1Ft-ért?
2014. máj. 29. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a te nevedre szól a szerződés nem kapsz te semmit. Sőt talán meg se csinálják.
2014. máj. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha baromi nagy szerencséd van, és jókedvében van az ügyintéző, akkor kaphatsz egy akármilyen cserekészüléket, némi hűségkedvezménnyel...de ilyen esetben pénzt vissza..? bukta.
2014. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az mindegy, hogy a nevemen van-e vagy sem, mert jóban vagyok a számlatulajjal, nem véletlenül kaptam. Ha kell, jön ő is. Csak kérdés, hogy ilyenkor mi a konkrét eljárás.
2014. máj. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!