Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány forint egy sms ha én...

Hány forint egy sms ha én küldöm Magyarországról Horvátországba? (az enyém Vodafone-os, a páromé Pannonos)

Figyelt kérdés
Ugyanígy érdekelnének a hívásdíjak is oda-vissza és az, hogy mennyibe kerül Neki hazaküldeni egy smst. Ha van egy link erről, az is jó! Köszönöm!
2008. júl. 29. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
az sms díja az első díjzónába 76ft.a hívás 144ft,a hívásfogadás 70,6ft.magyarországon a hívás és sms fogadás díjmentes.
2008. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát amiket írnak, hogy "Sms küldése külföldön az 1.-2. zónába 94,8Ft" az azt jelenti, hogy annyiért küld haza, ÉS én is annyiért küldök neki? És az "Egy percre jutó hívásindítás díja 279,8Ft" és az "Egy percre jutó hívásfogadás díja 94,8Ft" neki is és nekem is ha én itthon vagyok, Ő pedig Horvátországban? Horvátország sajnos a 2. zónába esik a Vodafone-nál.
2008. júl. 29. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Telefonhívásnál az a főszabály, hogy ha belföldről hívsz külföldön tartózkodó magyar telefont, a többletköltséget a külföldön tartózkodó fél fizeti, tehát te normál tarifával hívod, míg (díjcsomag függő) kb. 135 Ft/perc a hívásfogadás a pannonnál. Ha ő hív Magyarországon téged, kb. 300 Ft/percbe kerül neki. (tehát jobban megéri, ha te hívod) SMS-nél ő ingyen fogadja, te dupla áron küldöd (kb. 66Ft-ért), ha ő küldi mo.-ra, az kb 115Ft.
2008. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép betegség lenne, ha dupla áron küldeném a külföldön tartózkodó magyar telefonra az sms-t! Az sms küldés díja pont annyiba kerül, mint amennyibe kerül a vodától a pannon hálózatába küldeni az sms-t. Én innen honnan tudjam, hogy ő most külföldön van? Ez abszolút jogellenes és minden Uniós direktívának ellentmondó lenne, ha én duplán fizetnék egy pannonnak küldött SMS-ért!
2008. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólónak! Mindig az fizeti a többlet díjat aki "tehet" a többletdíjról.
2008. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

huh!jól félreinformálódtam!!!de örülök mert napi szinten telefonálok külföldre.bár én minden díjzónába.bocsi a téves infóért.


1.válaszoló voltam.

2008. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor a hívásfogadásért sem fizetek?
2008. aug. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!