Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS - Hova vigyem a telefon...

FONTOS - Hova vigyem a telefonomat szervízbe?

Figyelt kérdés
Két éve a netről rendeltük a Sony telefonomat (kártyafüggetlen). A problémám az, hogy nem tudom bekapcsolni, mert kb. 4-5 perc után mindig kikapcsol,hiába töltöm, akkor is. Meg néha elmegy a kép. Ennek az oka szerintem, az hogy sokszor leejtettem. Szóval, az lenne a kérdésem, hogy hova vigyem szervízbe? Nagyon sürgős és fontos lenne. És ha elvinném kb. mennyit kéne fizetnem érte? Milyen gyorsan tudnák megcsinálni? Egyébként harmincas vagyok. Köszi előre is, sokat segítenétek.

2014. máj. 29. 14:50
 1/6 Golan Trevize ***** válasza:
Sony márkaszervizbe vidd.
2014. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

keresel a neten a közeledben Sony szervízt.

Két éves telefon, sokat leejtve, szerintem a javítása áráért már vehetnél másikat .De kérhetsz ármegállapítást is, ha szervízbe viszed.

2014. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nincs pénzem arra, hogy új telefont vegyek.
2014. máj. 29. 17:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok, hogy kb. mennyibe kerülhet a javíttatása? Egyébként Sony Xperia Mini.
2014. máj. 29. 18:12
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:

Mivel látatlanban nehéz lenne megmondani, hogy mi a baja, ezért nem tudunk árat mondani a javításra.


De mint már írta más is, valószínűleg annyiért vehetsz egy új telefont is.

2014. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mind1, azért köszönöm!
2014. máj. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!