Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 625 telefonomon...

Rózsa kitty kérdése:

Nokia lumia 625 telefonomon reggel óta nem működik az érintőképernyő. Abszolút még a menü gomb, a vissza gomb, a kereső gomb se működik. Szerintetek Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem ejtettem le meg nem lett vizes se nem értem mi a baja.. Garancia nincs rajta és ha elvinném javitani akkor gondolom képernyőt kellene cserélni és elkérnének egy 15 ezret minimum .. Nektek volt már ilyen ? Mit tudok csinálni ? (nincs lemerülve se )

2014. máj. 29. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszan nyomd a hangerő LE + bekapcsoló gombot. Ha ezek után sem működik, akkor egy hozzá értő emberrel újra kellene húzatni a szoftvert, mert szerintem ez szoftveres jellegű probléma.
2014. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fentihez adalék: a "nagyon hosszan alatt értsd: 10 másodperc. Ez lesz a soft reset. Ha nem jönne be, akkor nyomd hozzá pluszban a kamera gombot is (hangerő le+bekapcs+kamera), ez lesz a hard reset. Ez elvileg minden szoftveres bajra (=lefagyás, bug) orvosság, viszont ezzel a telefon gyári állapotra áll vissza, azaz törlődnek róla a személyes infók, médiatartalom, miegymás.
2014. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 atomati válasza:
Az is lehet, hogy egyszerűen egy csatlakozó lazult ki (pl. kifelejtették a szivacsot, ami mechanikusan lefogja a csatit). Ha nem garis, érdemes lumia620 disassembly videót nézni a youtubon.
2014. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi de tesom barátját elhivtuk és végül ő megcsinálta :) Nagyon örülök neki mert már azt hittem tönkre ment teljesen..
2014. jún. 4. 18:10
 5/5 lacika6505 válasza:

mi volt a baja?

mert nekem is van egy lumia 820-am és nem működik a 3 alsó gom de az érintő tökéletes mi lehet a baj?

2015. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!