Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget! Telefon vásárlásba...

Segítséget! Telefon vásárlásba nem tudok ki igazodni, T-mobil és a számomra bonyolult weblapjuk?

Figyelt kérdés
Mi előtt mindenki fel lenne háborodva miért nem megyek be személyesen, térd műtétem miatt még hosszú hónapokig az ágyamba fekszek és a szüleim pedig nem igazán értenek semmihez amihez áram kell :). A készülék, [link] nem találom, és nem tudom hol, hogyan számoljam ki, ha kezdő részlet ként kifizetek 50ezer forintot utána pedig egy 3000-3500Ft-s csomagba belépek, akkor menyibe kerül a telefon mert azt szép és jó, hogy 110 ezer ha 10 ezer forintos csomaggal együtt veszem meg. De engem az érdekelne, ha 50ezer kezdő részletet le teszek akkor és 3-4 ezer forintos törlesztőt fizetek egy 3 ezer forint körüli csomaggal akkor hány hónapig kéne fizetnem a 16gb-os verziót. Nagyon sajnálom, hogy így rá szorultam a népre, mert telefonon amikor hívtam őket fel voltak, háborodva, hogy új ügyféllel nem telefonon veszik fel a kapcsolatot, hanem csak csomag váltás esetén és probléma esetlén hívjam őket. Kösz.

2014. máj. 29. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Egész konkrétan melyik telefon? Általad linkelt oldalon 3 típus van, ebből 2-ből (5s és 5c) van 16 GB-os modell.

Szerintem átlátható az oldal. A kívánt modell alatt lévő "megvásárolom" gombot megnyomod, megkeresed a "feltételek" között azt a csomagot, amit akarsz, aztán az attól jobbra lévő területen írja, hogy mennyibe fog kerülni, pontosan megjelölve, hogy mennyi lesz a havidíj, a kezdőrészlet, valamint a havi részlet, és hogy hány hónapig kell azt fizetned. (Gondolom tudod, de azért külön kiemelem: havidíj mellett kell fizetni a részleteket is, tehát teszem azt 2 ezer forintos havidíj mellett 2 ezer lenne a részlet, akkor havi 4 ezret kellene fizetned. Ne is keresd, nincs ilyen konstrukció, hasamra ütöttem.)

2014. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ott van, hogy "Megvásárolom" utána meg kiválasztod a csomagot ott van minden részletesen.
2014. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!