Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia z tapasztalatok,...

Sony Xperia z tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le róla de leginkább tapasztalatokat szeretnék.

2014. máj. 30. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
z-ről sok jót nem hallottam, de nekem z1-em van, és azzal semmi problémám nem volt eddig.
2014. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1éve van Z-m, kb 1hónapja amikor messengerbe írok, villog a képernyő, egyszer újraindult magától, egyáltalán nem cseppálló (pedig úgy hirdetik) ezeken kívül strapabíró készülék
2014. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen sonyt akarsz akkor z-t z1-et felejtsd el mert a kijelzőjük birzalmasan színtelen azért mondom mert megvolt mind2 viszont a z2 eszméletlen jó telefon azt ajánlom. Víz alatt kameráztam és birta.
2014. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majdnem egy éve van ilyen telefonom. Nekem nincs vele semmi problémám, sosem fagy le, minden jól működik rajta, egyszer volt víz alatt kb 5 percig, semmi baja nem lett, illetve gyakran használom vizes ujjal, így is príma. Szeretem ezt a telefont, amíg nem találnak ki valami nagy horderejű újítást, nem is tervezem leváltani.
2014. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat.
2014. máj. 30. 17:03
 6/7 SeinHime ***** válasza:
Nekem több mint egy éve van, és abszolút semmi gondom nincs vele, ugyanolyan (ha nem jobb), mint amikor megkaptam. Vízállósággal sincs probléma. Mivel sorozatgyártásban csinálják, sajnos előfordulhatnak hibák, szerencsére nálam ezek nem jelentek meg. Egyébként ha megteheted, akkor inkább Z1-t, esetleg Z2-t vegyél, mert azokban már jobb a kamera, kijelző stb.
2014. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom mi a problémája pár embernek a kijelzővel. Szerintem szép. Nekem legalábbis tökéletes. Betekintési szög tényleg nem jó, de hát ki nézi úgy a telefont?:D
2014. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!