Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki aki ért az iPhone 5S...

Embervadász kérdése:

Valaki aki ért az iPhone 5S típushoz tudna tanácsot adni, hogy az elkészített lassított videofelvételt átrakva számítógépre milyen programmal lehet lejátszani, hogy a minősége ne legyen homályos, élvezhetetlen?!

Figyelt kérdés
Olvastam és próbáltam egy olyan megoldást, hogy a telefonnal elkészített lassított videofelvételt, telefonon felcsatolod emailba piszkozatba, majd számítógépen az email fiókodból a piszkozatok közül lemented és már nézheted is. (én VLC lejátszóval tettem) Sajnos a videó minősége nagy mértékben romlott és full pocsék minőségileg, de a lassítás lejátszása tökéletesen sikerült íj módon! Esetleg valaki, valamilyen más megoldást tudna tanácsolni amivel teljesen jól lejátszható számítógépen az iPhone készülék által elkészített lassított videofelvétel?

#iPhone-5S
2014. máj. 30. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit írsz. Én megcsinálom a videófelvételt, simán a fényképek között kikeresem és ráhúzom a gépre. A windows media player pedig egy megfelelő kodekkel lejátsza.
2014. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! A sima videó lejátszással nincsen is probléma, de az 5S típusnál megtalálható Slo-Mo (lassított) videófelvevő funkcióval elkészített LASSÍTOTT felvételeket sem a VLC, sem pedig a windows media player nem játssza le lassítva!
2014. máj. 31. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!