Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes Iphone-t...

Szerintetek érdemes Iphone-t venni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

előbb sorold a kételyeid..miért is nem?


(szerintem nem, de ez más kérdés)

2014. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

évek óta az egyetlen telefon amit érdemes megvenni

csak nem a legolcsóbb

2014. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs kétely...csak megkérdeztem.
2014. máj. 30. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Most jelenleg nem, mert szeptemberben jön az iPhone 6, azt már mindenképpen érdemes megvárni szerintem.


Amúgy, ha bejön neked az iOS, akkor megéri iPhone-t venni. De most már inkább várnék a helyedben.

2014. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én tuti nem vennék. Egyrészt tényleg elavult lassan a legújabb is, másrészt személy szerint ki nem állhatom az ios használatát. Ettől függetlenül te még lehet, hogy imádnád. Kb minden harmadik ember iphonenal rohangál, valaki biztos a kezedbe adja pár percre, az alatt fel tudod mérni, mennyire jön be.
2014. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mitől elavult neked az A7 chip, de sebaj.

Viszont bőven stabilabb a rendszer az ISO alatt.

Rengeteg olyan alkalmazás van, ami csak IOS eszközökre jön ki, vagy előbb jön ki IOS-re aztán 6-10 hónap múlva androidra.

Tavaly PvZ 2 volt az, mire az androidosok megkapták, én már vagy 2x kitoltam. Vagy az Aerox, ami csak IOS only, vagy Infinity Blade trilógia.

2014. máj. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok mondani még olyan telefont ami még megèri?
2014. máj. 31. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z1 Compact
2014. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!