Igaz vagy nem igaz?

Figyelt kérdés
ha veszek egy új aksit a telóba akkor igaz h kell legalább 2 napig a töltőn hagyni a telót aksistól egyűtt,mert akkor normálisan fog müködni,meg nem fog olyan hamar lemerülni kb 1 nap alatt, vagy nem igaz ez,és ha igaz akkor be kapcsolva a telot vagy ink. ki kapcsolva és úgy tölteni ?

2014. máj. 30. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

1 napig kel tölteni és én azt mondom kikapcsolt állapotban.

Összegezve nem igaz csak a fele.

2014. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Az új aksi is pont ugyan olyan, mint a többi pár millió. Töltöd, leveszed. Hiába hagyod rajta két napig, ha a telefon úgyis lekapcsolja a töltést, amikor fullra feltöltődött.
2014. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem is tudom, miért tartja olyan makacsul magát ez a tévhit. Mintegy 10 éve már Li-ion/Li-polymer akkuk vannak, ezeket nem kell "formázni". Megveszed, berakod a telefonba, feltöltöd (akár bekapcsolt állapotban is - néhány telefonnál nehéz is lenne másként, mert automatikusan bekapcsol töltőre dugva...), és kész. Nem kell 10 órát tölteni első alkalommal, sem utána lemeríteni... Arra ügyelj, hogyha alacsony a töltöttség, akkor töltsd fel.
2014. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Tök felesleges a 2 napos töltés.
2014. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,utolsó elötti kommentelönek köszönöm a felvilágositást,az akukról,ezt sajna nem tudtam
2014. máj. 30. 22:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!