Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S-hez hordozható...

IPhone 4S-hez hordozható akkumulátor?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 4S-em és mostanában elég sokat utazok. Szükségem lenne egy hordozható akkumulátorra. A töltőmön ez áll: { [link] [Output: 5V - 1A (1A = 1000mA]} Kérdés/Kérés: Tudnátok nekem segíteni abba hogy hol találok jó/jobb minőségű 5V-os - 1A-es hordozható töltőt hozzá lehetőleg olcsón?! Köszönöm.

2014. jún. 1. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szinte bárhol, de a nagyobb boltokban egészen biztos. én a media marktban vettem egy WAYTEQ WYQM5200 típusú, 5200 mAh-s akksit vettem, használom már lassan 2 éve, és nagyon bevált. körülbelül 5ezer Ft-ba került. Igazából ez is bőven elegendő, de ha nem elég, van 10400 mAh-s is, 10ezer Ft környékén. ebből a kapacitásból persze le kell venni egy keveset, mivel van veszteség is, de nyilván még ígyis 2-3x simán fel tudnád tölteni vele.
2014. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D amúgy az akkor nem baj ha 5000mA-s? Úgy értem ha az van rá írva hogy Output: 5V-1000mA akkor nem muszáj 1000mA-es töltőt venni? mert azt hallottam hogy ha nem egyezik akkor tönkre mehet a telefonban lévő akku.
2014. jún. 2. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
a mAh és a mA az különböző dolgok. a töltőáram az attól(például az enyémen is) 1 A-es, meg vannak olyan akksik, amik el vannak látva 2.1 A-es kimenettel is, például tabletekhez. állítólag ez sem tenne akkora károkat egy telefonban, mert telóba is van mindenféle védelem, de azért célszerűbb inkább egy ajánlott kimenetűt használni, iPhone-nál ez még nem is gáz időben. Én most vettem egy Lumia 1020-ast, aminek már 2000 mAh-s akksija van, na azt azért több ideig tölti, mint a 4S-emet. meg annak a hálózati töltője is 1.5A-es.
2014. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tényleg. én eddig mindig úgy láttam hogy simán csak mA van irva. Köszi hogy felvilagositottal így már értem. :D
2014. jún. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!