Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s3 mini feladatkezelőj...

Samsung s3 mini feladatkezelője és futó alkalmazások?

Figyelt kérdés

Kérdéseim a következők lennének:

ha a alkalmazáskezelőben belépek a futó alk.-okba,abból kell nekem kitörölnöm közben dolgokat?

illetve a feladatkezelő pontosan mire jó?

ma mondták nekem,hogyha belépek,és amiket kidob találatokat(pl ha fényképeztem megjeleníti)azokat ki kell törölni,mert merítik az akksit?

ott vannak hogy aktív alkalmazások,ez ugye nulla,gondolom így jó.

de ott a ram is! 804mb szabad hely,és most 601-en áll.ez meg fog telleni?akkor törölnöm kell?Ez milyen gyakran kell megcsinálnom?csak akkor ha teljesen elfogyott a szabad hely,vagy éppen mikor kedvem van hozzá?

Bocsánat ha esetleg butaságokat kérdezek,de ez az első érintősöm,és még csak 2 hete van meg!ezekre a kérdéseimre egyenlőre még nem kaptam választ!


2014. jún. 2. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden:

Ha megnyitsz egy alkalmazást, aztán a Home gombbal kilépsz, az nem zárodik be, csak fut a háttérbe, és a RAMba tárolódik. Namost, ha tele van a RAM, belassul a telefon, ezért mindent zárj be Feladatkezelőben amit már használsz. Én a Galaxy Mini-m van, aminek retkesül kevés RAMja van, ezért mielőtt lerakom a telefon, teljesen kiürìtem a RAMot. Így valamivel ritkábban kell tölteni. Remélem segítettem ;)

2014. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm,segítettél!

A ram alatt van hogy ürítés,arra párszor rányomtam.

az első körben bezárt 28 alkalmazást,utána 2x 12-őt,majd még egyszer 2-őt.

utána írt csak ki nullát.le is ment 297 megára.

akkor erre jobban fogok figyelni!

mégegyszer köszi! :)

2014. jún. 5. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!