Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Idén, vagy jövő nyáron éri...

Idén, vagy jövő nyáron éri meg telefont venni? 7-es vagyok, es most Galaxy Mini-m van .2012-ben kaptam karácsonyra . Szervízben nem volt, de akadnak benne kisebb-nagyobb problémák . Csak Lg-t, Apple-t és Samsungot veszek!

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
értelmezhetetlen a kérdés
2014. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
Ha kütyümániás vagy, akkor cseréld mindnél előbb, még lehetőleg holnap! Ha meg csak használod a telefont, akkor cseréld, amikor ez végképp használhatatlanná válik.
2014. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem az , hogy manias vagyok , de nagyon idegesit , amikor lefagy a bill es nem csin semmit , vagy tobb percre ledobja a fullos wi fit .... Vagy 5 perc mobilnet leszed 30% ot az akkubol ... a zenelejatszo magatol kikapcsol kb. 20 perc utan ....
2014. jún. 2. 22:15
 4/4 Saavedro ***** válasza:

Mindenképp jövő nyáron érné meg, de ennyi erővel életed végéig várhatnál a telefonvétellel, mert mindig jönnek újabb, jobb modellek. Ahogy a Junkies is énekli:


"Minden nőnél van jobb nő

Minden bajnok legyőzhető

Minden hiány pótolható

Minden, minden minden eladó..."

2014. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!