Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fogy a mobilom tárhelye?

Miért fogy a mobilom tárhelye?

Figyelt kérdés
WP8-as Lumia520, alapjáraton ha jól emlékszem kb. 2 giga tárhelyet kaptam, ennek kb. felét (~1GB) appokkal megtöltöttem. A telefon tárhelye mégis csak 120 MB jelenleg. Ráadásul úgy, hogy tegnap kitöröltem minden ideiglenes fájlt IE-ből, akkor 400 mega volt kb, most újbóli törlés után is csak 120 mega. Mégis hová tűnt majd 300 MB tárhely? Hogyan növelhetném a tárhelyet, hogy akadályozzam meg a rohamos fogyását? Ez már nem az első eset, hogy egyik napról a másikra több100mega eltűnik.

2014. jún. 3. 17:19
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Keress rá: Telefonmemória megtelt! Hogyan szabadíts fel tárhelyet? - próbáld ki az ebben leírtakat.

2014. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8.1 meg fogja oldani, nekem videók nézése után fogyott el a tárhelyem 8.0 alatt, nem tudom miert.

Hogyhogy csak 2GB szabad helyed volt? 8GB tárhely van benne amiből a rendszer elfoglal 2-3 gigát

2014. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!