Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most volt szervízbe Samsung...

Most volt szervízbe Samsung S3 Mini telefonom és mióta vissza került nem működik a kamera, azt írja ki, hogy kamera hiba. Viszont az előlapi kamera jó, a hátlapi nem működik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd...ez egyértelműnek tűnik.Sürgősen vissza a szervizbe.

2014. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. De nekem alsó kategóriás telóm volt... Alcatel OT 991. Kamerája tönkrement és emiatt 5-ször volt szervizben. Mikor visszakaptam minden alkalommal, egyetlen egy képet csinálhattam vele,utána jelezte,hogy nem elérhető a kamera. Lehet,hogy ez telefon függő. De azt mondták,hogy akkor sajnos nem tudnak mit csinálni vele. Éljem túl kamera nélkül. Persze egy Samsung teljesen más,de meglehet,hogy neked is ezt fogják válaszolni... Próbálkozz még egyszer,de,ha továbbra sem működik,akkor vagy keress fel más szervizt vagy pedig hagyd annyiban. Tölts le egy alkalmazást.. Így húztam ki egy éven keresztül. Azóta szerencsére váltottam. Az is megoldás,hogy lecseréled, de egy S3 mini nem egy 1 éves telefon... Nem is kettő,ami azt illeti :D Szóval még egy próba és utána szerintem felesleges..:))
2014. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás vagy factory reset.Ha továbbra se jó, irány a szervíz.
2014. jún. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!