Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet visszavonni egy...

Hogyan lehet visszavonni egy alkalmazás törlését?

Figyelt kérdés
letöröltem az instagramot a telefonomról, mert frissíteni szerettem volna. viszont az alkalmazás váratlanul már nem kompatibilis többé az eszközzel (galaxy mini).. ez a kedvenc alkalmazásom, és nem akarom, hogy ne tudjam használni.. esetleg nincs valami mód rá, hogy visszavonjam a régebbi kitörölt verzió törlését? vagy valami? ah,help!

2014. jún. 3. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet visszavonni!!! Megint le kell tölteni!!!
2014. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Akk én (nekem is olyan van) újra szoktam indítani (egyszerre nyomod a halkító és kikapcsoló gombot nagyon sokáig amíg el nem sötétedik) és nekem utána jó szokott lenni!!! :) Ha nem működik akk sajnálom nem tudok jobbat :(
2014. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószinüleg az újabb verzió már nem kompatibilis a telefonnal, próbálj meg egy régebbi verzót keresni, letölteni, telepítni.

[link]


a telefonon az alkalmazásoknál az 'ismeretlen források' legyen bepipálva

2014. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!