Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meddig fogják...

Szerintetek meddig fogják gyártani az iPhone 5S-t?

Figyelt kérdés

Vajon ugyanúgy fog járni, mint a sima 5, és abbahagyják, vagy később csak kisebb tárhellyel, mint most az iPhone 4S 8GB?


Érdekelne mi lesz a sorsa, vagy nem fogják vagy csak kisebb tárhelyben, nem tudom.


Igazából az iPhone 5S 64GB érdekelne.

Csak úgy körülbelül meddig lesz kapható ÚGY, hogy viszonylag könnyen megszerezhető legyen mondjuk egy független teló boltban?


Vajon mi lesz vele?

Azért kérdem, mert sejtem hogy valami ilyesmi lesz vele, csak érdekelne hogy ti mit mondtok.

(Egyébként ősszel vagy karácsonykor szeretnék venni 64GB-ba, ez méretben elég, és nagyon szépen sikerült külsőleg és belsőleg is, főleg a fő gomb :DD)

Csak emiatt, és jó lenne ha még lenne 5S 64GB akkor.

Bár nem tudom, szerintetek?



2014. jún. 4. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van egy kis tartásuk, akkor inkább 100%-ban kivezetik, elvégre az 5C-t már betették 8 gigásnak, inkább abból fognak megszűnni a 16 és 32 gigás változatok szerintem. plusz ha hihetünk a pletykáknak, és tényleg valós, hogy 2 féle méretben is lesz majd új iPhone, akkor meg indokolt is, hogy kivezessék az 5S-t.
2014. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 64 gigás modellt hivatalos forrásból már nehezen fogsz tudni beszerezni a télen. Ekkora kapacitású modell csak az aktuális generációból volt mindig is, a korábbiak esetén vagy kivonták, és csak 8 gigásat adtak (5c megjelenéséig), vagy ugye egy olcsóbban gyártható modellel váltották fel (5c).
2014. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez így jó k*csögség az apple-től.

Nem elég hogy drága a teló, de még ez is.

2014. jún. 4. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
nos igen. rájöttek arra, hogy túltervezték a telefonokat, rengetegen használnak még most is 4S-t, csupán azért, mert még mindig versenyképes, ezért csak így tudják leverni az érdeklődést a régebbiek iránt. egy 5S-el is simán ki lehetne legalább 3, de akár 4 évet is húzni, ha belekalkulálunk félidőben egy akksi cserét mondjuk. az ilyen jól optimalizált rendszereknél tényleg problémás újat mutatni, és azt utána el is adni.
2014. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zakathol ***** válasza:

#3: Neked köcsögség, az Apple-nek dollárhegyek. Nézőpont kérdése.


Én teljesen megértem a vállalat marketing-politikáját, sőt, én ugyanígy csinálnám. Mindenk gyártó elsődleges célja a profitmaximalizálás, ez pedig ennek egy elég jól sikerült kivitelezése.


Az Apple prémium kategória, így nem kell azon sopánkodni, hogy mennyibe kerül. Minden termékkategóriában (autók, órák, biciklik, gördeszkák stb..) így van.

2014. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!