Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miket kell figyelembe vennem,...

Miket kell figyelembe vennem, ha jó állapotban lévő, használt mobiltelefont szeretnék vásárolni?

Figyelt kérdés

Tökre ment a régi samsung telóm, így ballagásra kapnék egy Iphone 4S-t, de mindenképp olcsóbb kategória kellene, így jött szóba a használt telefon vásárlása.

Csak attól félek, hogy ez például netről túl kockázatos, mivel simán lehet, hogy megveszem olcsón, de minden baja van.

Ti rendeltetek már netről? Nem túl kockázatos?

Az a helyzet, hogy én még soha, ezért nem vagyok képben ezzel a dologgal.


Köszönöm a válaszokat előre is!

15/L.



2014. jún. 4. 19:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Még ezt is hozzá tenném a dologhoz:

Melyik honlapokon böngésszek? Hol vannak a legjobb minőségű használt iphone-ok?

2014. jún. 4. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:
GSM-boltok oldalain nézegessél, mert a különböző aukciós oldalakon könnyen átverhetnek. (Lopott telefon, vagy 2 hét múlva letiltják, klónt ad el eredeti áron stb...)
2014. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hardveraprón is érdemes szétnézni.
2014. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 toszab0l válasza:
Használt Apple termékek vásárlására a leg megbízhatóbb oldal az országban a Beszeljukmac pont com. Minden hirdetés ellenőrzött (nem lopott, nem hamis) és mivel ez az oldal alapvetően apple rajongó fórum, általában olyan eladókat találsz akik nagy becsben tartották a készülékeket és vigyáztak rá. Én magam és barátaim családtagjaim számtalanszor vásároltunk már hibátlan készülékeket baráti áron. (Ui.: a többi választ szerintem ignoráld nemtudom ki az az idióta aki gsm boltban vesz iPhonet...)
2014. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ott vettem anno és nem bizonyulta idiótának, már 2 éve semmi baj a telefonnal és nem is vertek át, kaptam papírokat és garanciát is. Ismerősöm is ott vásárolt telefont, az övét se tiltották le és az ára is korrekt volt. :) Persze nem mindegyik GSM bolt megbízható, de azért akad olyan is.
2014. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2014. jún. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!