Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telóm a hanglejátszóra...

A telóm a hanglejátszóra mentette a zenét, csak az itt a bibi hogy nekem nincs hanglejátszóm. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet hogy telefonra szoktam zenéket letölteni l.stentoyoutube.com-ról. És eddig 10 zenét töltöttem le, és most, a 11.-nél felajánlotta hogy hova mentse. Hát volt google chrome, VLC, meg hanglejátszó. Zenelejátszó hiányában (mivel azt nem adta ki,de oda mentem mindig) hanglejátszóba mentettem. Na itt csak az a gáz hogy nekem nincs hanglejátszóm xD De letöltötte, így most félig lett xD De ez most ilyen WTF helyzet xD A bezárt alkalmazásokból vissza tudom keresni a zenét, és akk a hanglejátszót adja be, de nekem nincs olyan külön alkalmazásom hogy hanglejátszó. Nem tudom most mi van xD És az a gáz h azt állítottam be hogy mindig abba mentse.... Ilyenkor mi van? Ja és ízt írja h lehet törölni az alapértelmezett beállításokba. És az hol van? xD

Samsung galaxi S 3

Facebookra is kiírtam, onnan másoltam be úgyhogy fogalmazásért elnézést kérek :D


2014. jún. 4. 20:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!