Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől küldött a telefonom...

Mitől küldött a telefonom magától egy üzenetet egy másik számra?

Figyelt kérdés
Szóval a telefon elküldött egy üzenetet egy másik számra, nem egy random számra, hanem egy olyanra akit ismerek, tehát gyakran hívok. Egy szöveges üzenetet egy szöveggel amit biztos hogy nem én írtam. Rá egy órával kb kaptam egy üres üzenetet arról a számról, ahova a telefonom küldte az sms-t. Az én telefonom jelzi hogy elküldtem azt az üzenetet, viszont a másik telefonnak nem jelezte hogy küldött volna az én számomra bármit is. Már beszéltem a szolgáltatóval, azt mondták vigyem be a telefont az egyik üzletükbe. Járt már így esetleg valaki? Fontos lenne köszi

2014. jún. 6. 17:51
 1/3 anonim válasza:
Hát figyelj, az én telefonom irt a barátnőmnek hogy "Szeretlek<3", ami mind nagyon kedves és szép de biztos vagyok benne, hogy nem én irtam, sőt más se lehetett mert amikor történt egyedül voltam otthon éjjel :D érdekes :D
2014. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és bocsi lehet röhejesen hangzik, de nem téged parodizállak, ez tényleg a megtörtént eset :D
2014. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát érdekes az biztos, azóta am nem volt semmi probléma vele
2014. jún. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!