Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3 gs. Felrobbant az...

Kováts Attila Gábor kérdése:

Iphone 3 gs. Felrobbant az aksija, szétszed, akku kivesz, akku nélkül factory reset?

Figyelt kérdés
Megjelenik, hogy"kapcsolódás ituns-hoz"Kapcsolódik Ezt lehet nem kellett volna ugyanis azóta került bele új akku, ar itunes látja, helyre állítja, frissíti a szoftvert-IOS 6.1.6-újra indul, konfigurálás, nyelv beállítás, tovább, régió beállítás és innen tovA telepítés végén kiírja az itunes, hogy hiba és lépjek kapcsolatba a szerviz központtal?Sim kártyát nem látja. Sérült lenne a lap?Nem lopott v. letiltott teló mert az applechek-en megnéztem minden stimmel.ább nem megy?és semmi!

2014. jún. 7. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet megégett az alaplap, túlfeszt kapott.
2014. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látszólag semmi baja. Kikapcsol,bekapcsol,törött érintő is hibátlanul működik. Közelítés érzékelő,hangerő,némìtó,minden. És mégse!!!
2014. jún. 8. 07:16
 3/5 A kérdező kommentje:

Ettől hülyébben nem írhattam volna!!!

A felrobbant aksit kivettem és a telő működött,de a volt gazdi adatai nem érdekeltek reszteltem a készüléket,volna ha

de akku nélkül nem ment. Megérkezett az új akku,és csak az alma jel jelent meg,tovább semmi,többször újra indult,de nem boot-olt be. Itunes látta és kiírta,hogy"egy helyreállistásra váró készülék". Elindult a frissítés,majd a folyamat végén az itunes kiírta,hogy hiba történt és keressem fel a veb-helyet.Az Apple küldött egy helyre állító emailt amit a telefonon kéne megnyitni.Csak a teló a konfigurálásról nem lép tovább!!!!

Nos mi lehet a probléma??? Ja...sim kártyát sem lát!!!

2014. jún. 8. 07:47
 4/5 A kérdező kommentje:
A legelső kérdésemet írtam le idiótán.Bocsánat!!!
2014. jún. 8. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Alaplaphiba.
2014. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!