Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy BlackBerry 8820...

Van egy BlackBerry 8820 tipusú telefonom! Nem működik rajta a facebook! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy böngészőm, és tegnap egész nap bevoltam az interneten jelentkezve a facebookon, de ma mikor felkeltem, kivoltam jelentkezve, és akárhányszor bróbálok bejelentkezni, nem enged be... észre vettem, hogy megválltozott a facebook. kicsit újabb lett. és valószínű, hogy emiatt nem birok bejelentkezni. próbálltam letölteni rá facebook alkalmazást, de nem lehet. azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehetne visszaállítani az interneten, a régi tipusú facebookot, hogy bebírjak jelentkezni? vagy hogyan lehetne frissiteni a böngészőt, hogy hátha akkor visszaáll a régi facebookra... kérlek segítsetek minél hamarabb :)

2014. jún. 7. 13:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!