Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 80 ezer forint értékbe...

Maximum 80 ezer forint értékben vennék telefont (akár használtat is) mit ajánlotok? Fő szempont: aksi sokáig bírja, gyors legyen

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bár kicsit nagy, de 3 napig simán bírja a Lumia 1320 és eléggé gyors!
2014. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nézz szét a neten.

Hozasd meg Hongkongból.

Fela/harmad annyiból fogod kihozni. 80 ezerből már csodát kapsz...

2014. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
ebben az esetben nagyon helytáll a következő közmondás: minden csoda 3 napig tart... évekre nem lehet tervezni azokkal a bizonyos "csodákkal", garancia és support zéró, optimalizáció szintén nem ismert fogalom ezeknél a cuccoknál.
2014. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A Nokiákért nem vagyok túlzottan oda, így nekem az kiesik.


---------------------------------------------------------


Gondolkoztam a Bedove-n ha már az Ázsiaiakról megy a téma, de elég kevés azokról az infó plusz nincs aki szervízelje ha meg el akarod adni nem lesz aki megveszi :)

2014. jún. 7. 22:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg úgy néz ki hogy HTC M7-et veszek...de azért gondoltam megkérdem hátha kapok valami jó információt
2014. jún. 7. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:

tegnap 22:01

Ebben baromira tévedsz. Látszik, hogy tájékozatlan vagy. Nézz szét mielőtt baromságokat írsz.


Kérdező lehet venni jóval olcsóbban telefonokat akár EUból is. Azokon már az áfa is rajta van és nem kell aggódni a vámolás miatt.

2014. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha kínaiban gondolkodsz, bár szinte az összes az vagy legalábbis ott gyártják, akkor xiaomi. Heti frissítés, kiválló minőség, baromi jó ár. Mi kell még? Ennyiből egy kis plusszal akár egy Mi3 is kijön, kb 83-84-ből. EU-ból rendelve.
2014. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 valóban nem tudok sokat ezekről a csodatelefonokról, de ismerőseim körében elegen szívtak velük ahhoz, hogy tanuljak az ő hibáikból, és ne is érdekeljenek.
2014. jún. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a Motorola Moto G-t. Kb 60ból kijön rendelhetsz hozzá még egy otterbox tokot így akár meddig bírja. Az akkumulátor kb 3 napig bírja és nagyon gyors.
2014. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 00:41

Nyilván valami ócska szart vettek. Szerinted a ZTE meg a Huawei az milyen márka??? Bingó kínai. Van még egy rakás ami még jobb minőséget is készít csak onnét jóval olcsóbban meg lehet rendelni.


Igen látszik, hogy tájékozatlan vagy és hülyeségeket írkálsz.

2014. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!