Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen sony okostelefont...

Milyen sony okostelefont vegyek kb.40000-45000 Ft között?

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy legyen rajta első kamera és hogy ne legyen csiga lassú.

#kamera #okost telefon
2014. jún. 8. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Xperia L, bár ennyi pénzért Moto G fényévekkel jobb.
2014. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Moto G semmivel se jobb.
2014. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kamerán téren mindenbe jobb, nem is kevéssel.

Kijelzője elmondhatatlanul jobb, a szoftver teljesítménye ezerszer jobb, és még sorolhatnám.


Xperia L-em volt, kb egy hete cseréltem le Moto G-re, szóval tudom miről beszélek.

Szarnak azért nem mondanám az L-t sem, de sehol sincs a Moto G-hez képest.

A Motorolát egyszerűn jobb kézbe fogni, jobb a képernyőnek is az érzete, érzed a telefonon, hogy erős (hiába nagyjából ugyanaz hardveresen, Moto G-n egyszerűen érzed az erőt, Xperia L meg azért még érezhetően középkategória alja volt), csak úgy hasít a szoftver.

Ezen kívül nem kell hónapokat várni a szoftverfrissítésre, pontosabban még kap szoftverfrissítést a telefon, ami az XL-ről nem mondható el. 8 hónapos a KitKat, de az XL még mindig a 14 hónapos 4.2.2-t kapta csak meg, és újabbat valószínűleg nem is fog.


Aki azt mondja, hogy nem jobb, vagy nem sokkal jobb a Moto G, az hatalmasat téved.

2014. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiszek neked, mert nem próbáltam :) .
2014. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig XL-et akartam de szerintem meggyőztél hogy Moto G-t vegyek.:)
2014. jún. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!