Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy s2-esem és ugy érzem hogy eléggé elavult teló, gyári frissitések már nem jönnek ki, meg a kamerájával sem vagyok már megelégedve.Egy Lumia920-ason gondolkodom, mert állitólag jo stabil a rendszer,a legujjabb játékokat is elbirja, és ahogyan elnéztem eléggé jo minőségű képeket es vidoeókat csinál.(Leginkább a kamerán volna a hangsuly) Mi a véleményetek erről a telefonról és ti mit ajánlanatok?? Samsung s3,4 szóba sem jöhet mert szerintem bűnrondák.. Max 80k forintot adnék ki rá. Köszönöm

2014. jún. 8. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 925 vagy LG G2 Mini. Azt kéne eldöntened hogy a WP8 vagy az Android 4.4 felel meg az igényeidnek.
2014. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+1 a Lumia 925-nek.
2014. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!