Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star 3 telóm van és...

Samsung Star 3 telóm van és egyáltalán nem olvassa a pdf, txt fájlokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg tudja mi a gond? (könyvet szeretnék olvasni rajta)

(U.i.: Nem akarok új telefont venni)



2014. jún. 9. 10:57
 1/7 anonim válasza:

letöltesz egy appot rá XD okostelefon hülyegyerekeknek, tipikus agyhalott vagy, ha ennyit nem tudsz megoldani

én a 7 éves telefonomra megoldottam, te meg egy újra nem tudod?

23N

2014. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mikey1988 ***** válasza:
Moby Explorer a TXT fájlok esetén. PDF esetén pedig vagy TXT-t csinálsz belőle, vagy pedig JPG képfájlokat csinálsz az oldalaiból. A Star III még nem okostelefon, bár tán egy egyszerű dokumentum megjelenítő van rá telepítve!
2014. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
az én telómhoz képest minden okostelefon már :/
2014. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő! Köszönöm a megtisztelő válaszod de képzeld ez a telefon nem igazán okostelefon és nem új mert már elég régóta megvan. Lehet, hogy nem vagyok egy okosteló szakértő de szerintem azért van ez az oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel és arra normális választ kapjunk. A Jpg-re nem is gondoltam (meg is próbálom), txt és pdf formátumot meg számtalanszor próbáltam és mindig azt írta ki, hogy nem támogatott fájl.
2014. jún. 9. 19:15
 5/7 anonim válasza:
Kedves első válaszoló!A Samsung star 3 egyáltalán nem okos telefon!!!!Nincs rajta operációs rendszer,nem a legjobb minőségű.Nekem is az van.És szerintem sem éri meg új telefont megvenni.A kevésbé igényeseknek kiváló.Egyébként nekem sem nyitsa meg.Hol olvasol könyvet?Alkalmazásokat lehet rá a wapdamon kívül rá tölteni ?
2014. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

jó, el vagytok itt a star 3al, akkor elárulom, nekem 7 éves telóm van, az se okosteló, és oprendszer nélküli, SonyEricsson k510i,és megoldottam hogy tudjon pdf-et olvasni, szóval szóljatok le nyugodtan, de akkor is egy kis leleményesség lehetne az élelében mindenkinek. Ott a Google, csak be kell írni a szavakat, fél perc alatt eljutsz a megoldáshoz, és nem kell leszólni a másikat akkor.


Az első voltam, 23N

2014. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom ,kedves első,hogy ki szól le kit...
2014. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!