Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza rakják a gyári androido...

Vissza rakják a gyári androidot a telefonomra a telenorba?

Figyelt kérdés
Sony Xperia sp 4.3 android de ne jön be ezért szeretném vissza rakatni

2014. jún. 9. 11:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát pénzért minden megcsinálnak
2014. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

De ha értesz hozzá,és nem számít a garancia egy későbbi ROM ot rátudsz rakni,persze ez a garancia elvesztésével jár.

Hanyas androidot szeretnél visszarakni?

2014. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát a gyári az 4.1 tehát azt, de olvastam valami flashtoolos programból de nem nagyon tudom hogyan kell csinálni
2014. jún. 9. 12:09
 4/11 anonim válasza:
ha nem értesz hozzá akkor inkább ne kezdj hozzá, mert csak több kár lesz belőle, mint haszon, szerintem szervízben valamennyi pénzért megcsinálják, ha garanciás akkor lehet még ingyen is, de ebben nem vagyok biztos
2014. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szervizben mindig a legfrisebb androidot kotelessek felrakni, visszafele nem fogják megcsinálni.
2014. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

töltsd le: [link]


magyar!


kövesd az utasítást Nem tudod elrontani! 2perc alatt vissza tudod rá rakni a gyári androidod!

2014. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ebbe a programba hol van az hogy gyári android vissza rakása?
2014. jún. 9. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
support zone/ telefon táblagép szoftverének frissítése!
2014. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utána telefon táblagép javítása! De előtte legyen rádugva a telefonod! És ismerje is fel persze! De azt látod, mert ki írja! ezek után már csak kövesd az utasításokat amit kiír!
2014. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! sikerült
2014. jún. 15. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!