Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 telefonom...

Nokia Lumia 800 telefonom van, valaki metudná nekem mondani, hogyan lehet letölteni rá játékot erről www.windowsphone.com/hu-hu/store/top-free-games az útmutatóról?

Figyelt kérdés
,mert tudom, hogy erről is le lehet csak valaki lépésenként elmagyarázzná nekem???(nagon fontos lenne)

#Nokia Lumia 800 #telefonos játék #Windows Phone játékok
2014. jún. 9. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek egy része csak WP8 (8.1)-es telefonra érhető el, a Lumia 800-on pedig WP7 (7.8) fut. Ugyanezeket - vagyis pontosabban azokat, amik elérhetőek számodra, ugyanúgy megtalálod a telefonon is az Áruházban, csak egy Microsoft fiók kell ahhoz, hogy le tudd őket tölteni.
2014. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké :// azért köszi...
2014. jún. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!