Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telo a 4...

Melyik a legjobb telo a 4 kozul? Android vagy WindowsPhone? Melyiket vegyem meg es miert?

Figyelt kérdés

Szval 4 telo kozott vacilalok.

1:Nokia lumia 520.:Bnomnek ilyen van,nagyon meg van elegedve vele,eleg nagy a kepernyoje, csak kar h nincs rajta vaku meg NFC...


2:Nokia lumia 620.:Ezen mar van NFC,vaku meg elolapi kamera is,de kisebb a kepernyoje..


3:Samsung galaxy trend plus.:Ez a telo is tetszik,bar ennek is kicsi a kepernyoje..viszont nagyon szep telefon.


4:Samsung galaxy core plus.:Ez a telo szep is,es minden megvan rajta..kicsit draga, de sztem megeri.Van vkinek rossz velemenye rola?


Na ezek kozul akarok valasztani lecci segitsetek h melyik lenne a legjobb.Mondjatok rolunk velemenyt is lecci!!

Elore is koszi! :)



2014. jún. 9. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A két Samsung elég nagy hulladék, szóval ez a 4 közül már csak a Nokia-k jöhetnek szóba.


Hogy Lumia 520 vagy 620, azt te tudod. Az NFC-t garantálhaom, hogy szinte sosem fogod használni, az előlapi kamerája hiába van, a minősége fos, így a vaku az egyetlen igazi előnye.

2014. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a nokiák a jobbak:)
2014. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A trend plus ugyan akkora mint az 520 xdxd

Egyebkent en siman az 520at vennem meg, mert sztem a 620 nagyon csunya, android meg nem eri meg 70e alatt

2014. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
520-at vettem tegnap.Naon tetszik :)
2014. jún. 12. 06:41
 5/7 anonim ***** válasza:

#30


Azt a 70-et módosítsuk 40/50k-ra, és akkor még igazad is van.

2014. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#30 helyett egyértelműen #3-at akartam írni.
2014. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha neked fontos a vaku és hajlandó vagy érte fizetni vedd a 620as nokiát. Két Samsung elég gyenge, főleg androiddal... Nem bíznék benne. 520 valóban egy jó telefon. Azt mérlegeld hogy megér-e neked ennyivel több pénzt a vaku, vagy nem fontos.
2014. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!