Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Lipusz Eszter kérdése:

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem egy LG G2-t?

Figyelt kérdés
tudom, hogy most mindenki azzal fog jönni, hogy minek neked ilyen korban ilyen telefon, meg hogy nem fogom kihasználni. 12 éves vagyok, 6.-os és nagyon szeretnék egy LG G2-t. nem kell újan megvenni a boltokba mert ott nagyon drága, hanem használtan is jó lenne. max olyan 80.000 körül lenne. apukám olyan 120-at keres, és egy éve könyörgök neki, de nem. szinte minden nap ezért szoktam szomorkodni. amikor volt az elsőáldozásom, 150.000 forintot kaptam, és mindent eltettek, semmit nem adtak belőle. és ha felhozom a témát, és cirkuszolnak. egy fos samung galaxy ace telom van, amire 3 játék is csak húzósan fér rá. ráadásul egyke is vagyok. :'( pls ötleteket, hogy hogy vegyem rá őket.

2014. jún. 9. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Alapvetően ha apukádnak ilyen alacsony a fizetése nem csodálom hogy nem veszik meg, azt viszont felháborítónak tartom hogy elsinkófálták az ajándékba kapott 150 ezer forintodat.
2014. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki azzal fog jönni minek neked ilyen korban ilyen telefon. És igazuk van. Nem bírnád kihasználni. Amúgy is mire kell egy 12 éves gyereknek egy ilyen telefon? Játszani? Azért meg nem éri meg. Még okos telefont sem adnék egy 12 évesnek, nem hogy felsőbb kategóriásat.
2014. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Édesapád több pénzt keres, mint az anyukád? Ha igen, akkor örülnöd kéne, hogy van étel az asztalon. 120 ezer forint az semmi, akár bruttóban, akár nettóban nézzük. Egy ember eltartására is alig elég, nemhogy háromnak. Azt a Samsung telefont ami neked van nagyon is megbecsülném. Nekem ez évben, 19 évesen lett először olyan telefonom, amin van wifi. :) Hidd el, néhány év múlva örülni fogsz, hogy nem hagyták hogy eltapsold azt a 150 ezer Forintot.
2014. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:
92%

menyit változott a világ,nem semmi.

nekem 12évesen 30ezer forintos telefon volt az álmom,később egy addigra már sokkal jobbnak számító telefon volt a vágyam az is szintén ilyesmi árban.

gondolni sem mertem volna olyan árazású telóra mint a G2.

mondanám hogy gondolj csak bele hogy faterod mennyi energiát fektet bele mire meg lesz rá a pénz de 12évesen 0 melózással nem tudsz ebbe bele gondolni mert még nem élted meg.


faterod 120ezres kereset kevés egy ilyen teló vételéhez,gondolom muterod nem melózik másként írtad volna.

ha ő is keresne még vagy 100-120at akkor esetleg lenne rá esélyed hogy kapj rá pénzt de így szerintem ne sírj érte hanem add lejjebb a szintet és nézz olcsóbb telefont.


az hogy a szüleid elvették a 150ezredet nem biztos hogy rossz dolog,szerintem csak elrakták neked későbbre.

12évesen könnyű hülyeségre elverni a pénzt,később ha mész tovább tanulni lehet még nagyon is jól fog az neked jönni,ha más nem akkor 17évesen jogsizni.

2014. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnyutlak, én 14 vagyok (már 2 napja ;)), és Galaxy Mini-m van. Sosem kaptam telefont, nem is terveznek venni, de nem zavar, mert jobb érzés úgy venni telefont, hogy 3 év alatt 2000Ft meg 1000Ft bankjegyekből jött össze az ára, mint hogy az első nyögésre édesapád a kezedbe nyomja a telefont. Kitartás, inkább mosogass, segìts a nagyinak, nekem is úgy jött össze a pénz új gépre. Igaz 3 év alatt, de megérte.
2014. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Oda mész és elkezded ezeket a parancsokat irogatni a fejedbe :

/me szépenj pislog

/me szépen pislog a telfonért

:D Bocs rá mragadt az rp :D

Vagy odamész leülsz összekuncsolod akezedet és mondod hangosan:Légyszi hadj kapjam meg légyszi

:D

2014. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen felesleges neked ilyen mobil, ha nagyobb leszel , akkor jobban fogod értékelni a pénzt, mert azt nem adják ingyen.
2014. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!