Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a telefonszám +17606218445?

Blouis kérdése:

Mi ez a telefonszám +17606218445?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy sms-t, valami WhatsApp code volt benn, majd fel is hívott és a gy géphang egy mások kódot ismételgetett vagy 5x.

Ez is vmi lenyúlós szám lehet?

Rákerestem, de nem sokat találtam csak kérdéseket, hogy mi ez.

Esetleg valaki vmi konkrétabbat tud erről?



2014. jún. 10. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
menj be a mobilszolgáltatódhoz, hogy erről a számról kaptál sms-t! Lehet valami lehúzós és akkor peregnek a Ft-ok! Minél előbb derítsd ki...Engem anno Pápua Új-Guineából hívogattak rendes számmal, mint kiderült, ha felvettem volna akkor lehúztak volna...
2014. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én felvettem :(

De feltöltőkártyás vagyok olyan sokat nem tudnak lehúzni

Azért köszi.

2014. jún. 10. 09:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a szolgáltatót, eddig nem okozott nekem problémát ez a dolog. A lényeg, hogy ne hívjam vissza!
2014. jún. 10. 09:10
 4/6 b95 ***** válasza:
2014. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt láttam, hogy mi a WhatsApp. Gondolom ennyi erővel bármilyen valós telefonos alkalmazást is írhatott volna. Bár meglepő, de nekem még nem okostelefonom van. Nyomógombos nokia, telefonálni és sms-zni lehet vele.

Nem ez a sarkalatos kérdés.

Talán abban bíztak, hogy van ilyenem és ráharapok. De most ez kapufa lett.

2014. jún. 10. 09:53
 6/6 b95 ***** válasza:
Vagy lehet, hogy valaki direkt vagy véletlen ezzel a számmal akart regisztrálni WhatsApp-ra.
2014. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!