Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 820 telefonáláskor...

Msebi06 kérdése:

Nokia Lumia 820 telefonáláskor miért meg el a kép?

Figyelt kérdés

Betört a touchpad rajta, ma megjött az új, kicseréltem, megy is rendesen, de mikor hívnak vagy én hívok valakit elmegy a kép, és semmit se hallok abból amit mondanak, de a másik oldalon viszont hallani amit mondok. Ez mitől lehet? Mikor vége a hívásnak visszajön minden. Ezekbe van érzékelő amit a fejhez téve lezárja a telót, de ez egyből csinálja, viszont lehet nem is ez a hiba, mivel amit mondanak se hallom. Szerintetek mi lehet a baja?


Már cseréltem több telefonon is érintőt, de ilyen még nem volt. Defynél fordult elő, hogy lezárt a kép híváskor (hang jó volt), de azt lehetett csavarral állítani.



2014. jún. 10. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű elmozdult a közelségérzékelő (vagy van előtte valami). Szedd szét mégegyszer, és nézd meg, hogy tiszta-e, nincs emmi előtte, stb.
2014. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Gyárizd le , nekem segített
2014. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, már azzal próbálkozom, ahogy nyomom a tetejét egy bizonyos erővel visszajön a gép telefonálás közben. Tudom is kapcsolni a gombokat(némítás, hanszóró,megszakítás...), de hang még mindig nem jött belőle, se a kicsin, se a nagyon pedig megnéztem egy youtube videón megy működik a hangszóró.
2014. jún. 10. 10:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Mer mi volt gyári visszaállítás előtt neked a baj vele? Nekem mechanikai hibának tűnik a dolog.
2014. jún. 10. 10:46
 5/8 anonim válasza:
Nekem ugyan ez volt , de visszaállítottam és jó lett , én is arra gondoltam h vmi beragadt de gondoltam megprob ezt és jó lett
2014. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tettem be egy támasztékot az érzékelőhöz, így már akármikor hívás van megmarad a kép. Defynél is a távolsággal volt a gond, de ott csavarral lehetett állítani. Következő akkor a visszaállítás lesz.
2014. jún. 10. 13:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvolt a formázás, de semmi hang nem jön még mindig.
2014. jún. 10. 14:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Na mégis, a nagy hangszóróból jön kihangosítva, már minden rendbe lenne rajta, kivéve a kis hangszóró. Az valamiért nem szól.
2014. jún. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!