Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 mini vagy...

Samsung Galaxy S4 mini vagy Apple iPhone 4s?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy S4 mini-m de az android hibák miatt elgondolkodtam hogy vennék egy iPhone 4s-t. Mondanátok érveket? Hülyeség lecserélni a mini-t?



2014. jún. 10. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
nem járnál igazán rosszul, de sokkal jobban se. S4 mininek nem tudom az üzemidejét, de 4S-nek elég gyenge, plusz ha használtban gondolkodsz, akkor ezt meg is fejeli egy elég kiterjedt akksihiba, ami elég sok 4S-nél előfordul, ami már elmúlt 2 éves. rendszerileg biztosan jobban járnál, mint a touchwiz-es androidos koholmánnyal...én használtam egy jóideig 4S-t, szerettem nagyon, szóval megbánni azt sem fogod, ha minden kifogástalanul működik rajta.
2014. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
A páromnak iPhoneja van, nekem meg S4 - le akarja cserélni az övet is S4re
2014. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
45%
Nekem iphone 4S-em van, semmiképp se vegyél iphone-t... Ár érték arányba messze veri a samsung az ifost.
2014. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
kérdező: jól látszik a válaszokon, hogy a samsungosoknak nagyon fájna ha neked jobb telefonod lenne, mint nekik :)
2014. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazából nem tudok dönteni. Az Android folyamatosan elbizonytalanít a lefagyások miatt, a folyamatos újraindulások miatt amiket saját akaratából tesz.
2014. jún. 10. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

nem tudom ki pontoz le, de az a vicces, amikor 2 teljesen eltérő válasz ugyanúgy le van pontozva...:d első voltam.

amúgy nem az androiddal van a gáz, hanem mint mondtam, a nyomorult touchwiz-el, de elsősorban pont az ilyen nem csúcsratervezett modelleknél, ugyanis érthető módon, a samsung nem ezeket teszi előtérbe optimalizációnál, hanem a drágább csúcsmodelleket, erre csak rádobják úgy, hogy éppen működjön, oszt kész, ha nem tetszik, akkor majd megoldja a felhasználó, ahogy akarja.(persze külön bosszantó, hogy néha még a csúcsmodellek is képesek ilyen alja módon működni samsungnál...ami ennyi pénzért nem elvárható).

2014. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
42%
Nekem S4-em, soha nem fagy le. Amúgy az iphone is letud fagyni.
2014. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
maga az iOS nem, ellenben egy rosszult megírt alkalmazás igen. ez androidnál is elég sokszor jelen van, csak mivel nyílt, ezért sokkal több az olyan program, ami össze tud akadni, innen jön az, hogy még a launcher is képes random leállni. iOS-en azért nehéz olyan alkalmazást elindítani, ami újraindítja a springboard-ot.
2014. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!