Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek 1020-at vagy...

Szerintetek 1020-at vagy 930-at vegyek? Vagy várjam meg, hogy mit dob piacra a Microsoft saját mobil telefonként?

Figyelt kérdés
Szerintetek üzemidő, kamera és, hogy menyire áll jól kézre, mennyire kényelmes a fogása az alapján melyik jobb a kettő közül? Azt tudom, hogy az 1020-nak jóformán 2x jobb kamerája van. De nem tudom, hogy az 1020-hoz képest a 930 mennyivel csinál gyengébb képeket.

2014. jún. 13. 00:03
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
Én kivárnék, főleg, hogy a 930 meg se jelent igazán. Az 1020 az átlagosnál valamivel nagyobb kezemben még nem volt vészesen tepsi, de azért picit necces egy kézzel, a 930 5 colos, tehát picivel nagyobb. Kézre állás szempontjából :D szerintem hasonló, mindkettő egy tepsi, WinPhone-al. Üzemidőt tesztekben leírják, annak utána tudsz nézni, kamerát meg úgy fogd fel, hogy az 1020-é JOBB, nem a 930-é rosszabb. Hacsak nem fotózol baromi sokat, és tekinted félig-meddig hobbinak, szerintem nem éri meg az 1020 a felárát. (Hardveresen kb. a 2/3 árú 925-el van párban.) Ha így nézzük, én megfontolnám a 925-öt is, amennyiben nem ragaszkodsz a csúcsmodellhez.
2014. jún. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én baromira szeretek fotózni. Főleg tájképeket. Mots is WP-om van. Alapból a kamerája nem valami komoly. De a Nokia kamera programokkal sok mindent lehet kezdeni. Lényegében azért is akarnák másik telót hogy jobb kamerával mégjobb képeket csinálhassak. Meg azért is mert kezdem leharcolni a készüléket és valami olyat akarnék ami jobban bírja melletem. :D
2014. jún. 13. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a fotózás érdekel, akkor egy 1020-as áráért már kapsz tisztességes tükörreflexes gépet, amivel jó fotókat tudsz csinálni...a 1020-as kamerája tényleg nem rossz, azaz nem csinál feltétlenül szarabb fotókat, mint egy 30ezres kompakt fényképezőgép....
2014. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem mit akarsz mondani. De amúgy is akarok venni új telót. Lehet akkor az lesz, hogy veszek egy 925-öt vagy megvárom, hogy a Microsoft mit dob ki és ha lesz rá elég pénzem akkor veszek mellé még egy komolyabb fényképező gépet is.
2014. jún. 13. 10:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Így drágábban jövök ki mint ez 1020-al de akkor legalább biztos jó képeket csinál a gép.
2014. jún. 13. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!