Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül normál simet...

Mennyibe kerül normál simet nano simre cseréltetni telszám megtartásával? (telenornál)

Figyelt kérdés

Gondolom jó drága lehet a telenornál: vagy micro simre cserélni eza sim még egy 3310-esbe volt annó olyan 12-13 éve!!


Most egy Nokia 2760-ant használok 7 éve.. ha valami csoda folytán okostelót vennék.. de azokkal csak a bajvan sajnos...és drágák..


A Telenornál minden drága fizetni kel a csomagváltás után is. az egyenleg lekérdezés után is. kapcsolási díj is van. stb..



2014. jún. 13. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd egy GSM boltba. De szerintem ingyen megcsinálják a telenornál. Amúgy magad is megcsinálhatod.
2014. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szinte mindegyik telefonos boltban le tudják vágni arra a formára 3 mp alatt, akkor is ha nem ott veszel telefont, akkor max nem ingyen, talán pár száz ft-ért megcsinálják.

Telenort nem tudom, de a T-mobile-nál új készülék vásárláskor a meglévő számmal adtak egy újat.

Utáltam a telenort, váltottam is, pont ezek miatt a dolgok miatt,

2014. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen énis utálom csak az a baj hogy ha szolgáltatót váltok a változni fog a szám is!! Azmeg a másik hogyha lefogy a kártyámról a pénz akkor rögtön letiltja hogy még bejövő hívás sem fogadhatok. és ilyen kamu szöveget lökbe hogy az előfizető kérésére tiltottuk a számot.. hát kérte nekik a ..... régebben ha nem volt pénz a telefonon bejövőt engedte..de már nem... nem tudom mire volt jó hogy rögtön tiltják..
2014. jún. 13. 13:05
 4/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Ilyen régi kártyát szerintem ingyen cserélnek, és az újból meg kérhetsz olyat amilyet akarsz.

Vagy mondd azt hogy néha ledobja a hálózatot mert túl kopott, akkor biztosan kicserélik.

2014. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha veszel új telefont meg lehet oldani valahogy, hogy megmaradjon a régi számod másik szolgáltatónál. Legalábbis a mi esetünkben megoldották, viszont pont fordítva, mint ahogy szeretnéd. T-mobilos számot vittünk át Telenorhoz. A nano/micro sim-hez pedig bármelyik szolgáltatónál hozzá tudják kapcsolni a mostani számod.
2014. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha másik szolgáltatót választasz, a számodat is viheted.


www.nfh.hu/magyar/hasznos/szolg/hirkozles/hirkozles_9

2014. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!