Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonos nyomkövető...

Milyen telefonos nyomkövető alkalmazások vannak? (Több lent)

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazás kellene, amihez nem kell meghívni a másik félt,akinek a helyzetét meg akarom nézni. Tehát nem kell,hogy tudjon róla. (Gondolom már más is ki akarta deríteni,hogy igazat mondanak-e neki...)

2014. jún. 13. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi nem nyomkövető alkalmazás, hanem kémkedés.Mezei felhasználóként csak olyant tudsz, ami rá van telepítve a követendő telefonjára is.
2014. jún. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik a technológia. Csak a megfelelő embernek kell utalni a megfelelő mennyiségű pénzt.
2014. jún. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 b95 ***** válasza:
6%

Miért leled boldogságod abban, hogy mások után kémkedsz?


Komolyan a falra tudnék mászni az ilyenektől...

2014. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sztem más is kiváncsi lenne,hogy amikor a párja azt mondja,hogy dolgozni megy éjjel, de nem tudja elérni őt 4-5 órán keresztül az éjszaka kellős közepén, akkor valóban ott van-e ahol mondta,hogy lesz. Mellesleg ùgy,hogy nem szokott éjjel dolgozni és a telóján mindig elérhető,most is elérhető lett volna, elvileg...De semmi magyarázatot nem kaptam. Ezen kívül sajnos van okom a gyanakvásra.

Szóval nem kértem kritizálást! Aki tud segítsen, aki nem az léphet az oldalról!

2014. jún. 14. 08:41
 5/17 b95 ***** válasza:

Ehhez nem app kell, hanem hogy megbeszéld a pároddal, és nem a háta mögött kell kémkedni utána, hanem megmondani neki, hogy mi zavar téged.


Ne appokkal próbáld már meg „megoldani” a kapcsolatbeli problémáidat!

2014. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Saavedro ***** válasza:

Dehogynem, manapság ez a divat, nem? Még a segélykéréshez is 'app' kell. NeoKubizmus.


"Aki tud segítsen, aki nem az léphet az oldalról!"


Ezt az arcolós dumát meg neglegáljuk, nem Te vagy a moderátor, vagy rosszul tudom?

2014. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 b95 ***** válasza:
2014. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak hogy értsd! Erről az oldalról ahol az én kérdésem van, innen lehet lépni!

Mi olyan bonyolult az embereknek abban,hogy ha valaki kér valamit nem arra válaszolnak hanem elkezdenek "észt" osztogatni néhány infó alapján ùgy,hogy semmit nem tudnak az egészről?!?!

Nem csak én tapasztaltam már ezt a dolgot. Vagy tévedek???

2014. jún. 14. 09:35
 9/17 Saavedro ***** válasza:
Akkor röviden, tömören, érthetően: Erre nincs lehetőség.
2014. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
milyen telefonod van?
2014. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!