Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S, Sony Xperia Z2...

Iphone 5S, Sony Xperia Z2 vagy Samsung Galaxy S5?

Figyelt kérdés
-indokoljatok is ,ha lehet

2014. jún. 14. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Én az iphone-t vagy a z2-t választanám:)

Iphone nagyon jó lett külsőre szerintem (bár ez relatív,kinek mi), de főleg a nagyon stabil ios miatt :)

A sony-ban pedig nagyon megfog a vízállóság, és jobb kamerája van, és nagy előny az iphonehoz képest a mérete, bár az is változó , valaki azért vesz iphonet mert neki kényelmesebb az a méret:)

A samsungot kizárnám, nekem csak rossz teelfonom van a márkával, és az s5 amúgy se túl nagy szám szerintem...

2014. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

első vagyok:

fáradt vagyok már kicsit...:D

szóval nekem csak rossz tapasztalatom volt a márkával !:)

2014. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Az S5 tényleg nem sikerült olyan jól mint az elődei. Inkább a Z2-t válaszd. Az iPhone-t kizárnám a ma már középkategóriába is kevés kamerája és az apró mérete miatt.
2014. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

iPhone 5s vagy Z2.


Az, h kicsit a mérete sok embernek rohadt nagy előny, nekem se kellene 5"-os tepsi. Át sem érem szinte, de azt ne mondom, h a Z2 szar telefon, sőt, napjaink egyik legjobb telefonja. Az S5 meg szar, mitn általában a Samsungok.

2014. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 3-as. Nekem eszem ágába se jutna annál nagyobbat venn, mert én nem vagyok tepsi párti. Akkor már inkább cipelek tabletet is. A méretet nem említheted hátránynak mert kinek-mi tetszik. Megapixelben tényleg kb minden lehagyja de nem csak a megapixeltől lesz szép egy kép. Egyéb papíron szereplő adatokban szintén odaalázza az összes Samsung meg miegymás de mégse szaggat rajta az ég világon Semmi! Pikk-pakk betölt mindent.


Z2-t nem ismerem, iPhone nekem bejön, Samsungom volt és ismerőseimnek is van és mindegyik rossz. Szaggatnak, nem csöng ki a telefon amikor hívják (!), nem tölt, stb.

2014. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Én Samsung párti vagyok! Szóval S5. :)
2014. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

i5s

a piacon kapható legjobb telefon


itt a teszt:

[link]

2014. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Mindegy csak ne alma!!!
2014. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

"Az iPhone-t kizárnám a ma már középkategóriába is kevés kamerája "


Az iPhone szebb képeket készít, mint a 20 megapixeles Sony Z2. Nem a megapixelek számán múlik a kamera minősége.


Egyébként iPhone 5s-re szavaznék kérdező.

2014. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ( iPhone lesz :D )
2014. jún. 15. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!