Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le ilyen gyorsan...

Miért merül le ilyen gyorsan a telefonom?

Figyelt kérdés

Vettem egy Sony Xperia SP-t, töltöttem több mint 12 óráig, aztán bekapcsoltam nyomkodtam egy kicsit. Amikor lefeküdtem aludni 92%-on volt, aztán amikor felkeltem akkor pedig 32%-on úgy hogy wifi ki volt kapcsolva, és a programokat is bezártam.. azóta folyamatosan merül. Egy napja vettem,értem én, hogy okos telefon, meg hogy gyorsan merül, de ilyen nincs.. mit kéne tennem? Az aksijával van valami baj, cseréltessem ki? Vagy merítsem le teljesen, és akkor jó lesz? Mit csináljak?

Normális válaszokat kérek.. Köszönöm!


2014. jún. 15. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
GPS nincs bekapcsolva?
2014. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincsen
2014. jún. 15. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

#1


Tökmindegy, GPS csak akkor fogyaszt valamit, ha egy program aktívan használja, azzal, hogy a telefon le van zárva a GPS semmit sem fogyaszt, ha be van kapcsolva sem.


Egyébként sosem értem hogy lehetséges az, hogy kiírnak az emberek ilyen kérdést, de az aksi statisztikáiról nem küldenek screenshot-ot.

Enélkül annyira hasznos tanácsokat tudunk adni, mint pl. ő: [link]

2014. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát azt írja, hogy a com.sonymobile.social.service 37% felhasznált energia, meg valami naptártároló ez pedig 30% felhasznált energia. a többi mid 2-9%. lefotózni nem tudom, meg az se tudom hogy most jót írtam-e, nem értek hozzá..
2014. jún. 15. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!