Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért lesz forró a telefonom...

Mért lesz forró a telefonom hátoldala?

Figyelt kérdés
Ha videót nézek vagy csak chatelek, bőngészgetek, egy idő után felmelegszik a telefonom. Miért?
2014. jún. 15. 22:41
 1/9 anonim válasza:

Lehet, hogy ott a procid. Bár, facebook-ozástöl és böngészéstől nem kellene melegednie a procidnak. Nekem 4 magos procim van és a dead effect-el játszom órákat akkor is csak alig melegedik. Szóval nem vágom. De valószínü, hogy ott van a procid, azért meleg ott a telefonod. Viszont az nem normális, hogy böngészéstől melegedjen.

De persze egyáltalán nem biztos, hogy a procid melegedik. Lehet az akkumulátor is.

De bármelyik is. Nem kellene, hogy böngészéstől forró legyen a telefonod.

Kérdésedre válaszolva, azért, mert vagy a procid vagy az akkumulátorod rosszalkodik. Amennyiben gyorsan merülsz, valószínű, hogy az aksi miatt, hogyha nem akkor meg a prociddal van gond. Ha a prociddal van gond, akkor valószínű, hogy még a menüd is laggol.

Ha mindkettő, akkor peched van, ha egyik sem, akkor passzolom.

2014. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd le mgegyszer, hogy a procid...!
2014. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a prociddal van gond. De az is lehet, hogy az akksival. Vagy mindkettovel. Ha egyikkel sem akkor szerencsed van. Bar szerintem csak a proci kell huncutkodjon:)
2014. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Töltéskor semmi baja. Nem is merül gyorsan. Proci oké. Akkor szervíz.

Köszönöm a válaszokat.

2014. jún. 16. 05:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokat használod! Nem rossz indulat, tapasztalat...
2014. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Miért, a processzort nem lehet becézgetni? :D

Ha szerinted egyik sem, akkor lehet azért melegedik, mert erősen fogod a telót és hát fizikából tanultuk hogy ekkor mindkét test (kezed-telefonod) melegedik a szoros és hosszas tartástól. Nekem is sokszor hamar melegedik ez miatt a telefonom, mert ha tömegközlekedési eszközön használom a telefont, azt szorítani szoktam, hogy ne kapják ki a kezemből. :)

2014. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
xdd proci... hát szakadok:DD Az Androidot Andizzuk vagy mi?
2014. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyen az android neve Anci. Ha van proci is van. :D
2014. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bem az a baj, hogy procinak hívpd,hanem hogy többször írtad le mint bármelyik kötőszót:D
2014. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!