Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vettem egy Samsung...

Ancsoka1 kérdése:

Tegnap vettem egy Samsung Galaxy Express Telekom függő telefont! Mikor betettem az új kártyát, akkor azt írta ki, hogy " Nincs regisztrálva a hálózaton "! Ha letiltották, akkor mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Forduljak a Rendőrséghez? Mert hogy papírokat nem adott! Azzal a kifogással, hogy az Ő nevén van a telefon és csak Ő tudja vissza vinni a telefont, ha valami baj van! Állítólag van térfigyelő kamera, azt a rendőrség eltudja kérni, ha esetleg az lenne, hogy Én kifizettem, Ő pedig bemegy a Telekomba, és letiltja, hogy ellopták a telefonját! Nem tudom mit csináljak... :( Hívogatjuk, de nem veszi fel a telefont! Apu írt neki SMS-t, de arra sem válaszol! Segítsetek!!! 51.000Ft-ot adtam neki a ballagási pénzemből!!!
2014. jún. 16. 10:42
 2/5 anonim ***** válasza:
A nevét legalább tudod? Gondolom nem. Mindenképp feljelentést kéne tenni. És legközelebb csak üzletben venni telefont.
2014. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem tudom, mert csak kezet fogott, és nem mondta a nevét! :( Most már ez volt a 3-dik ilyen "baleset" szóval már tanultam belőle egy életre! De a hirdető oldalon már jelentettem, de akkor megyek a rendőrségre is!
2014. jún. 16. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:

nos igen, nem mondom, hogy ne menj el a rendőrségre, de papírok nélkül semmi értelme nincs, nem tudtok róla semmit, a rendőrség meg még arra sem képes ilyen esetben, hogy név alapján ismert személyt elkapjon...ez egy sima tanulópénz lesz...

talán annyit lehet tenni(bár nem hinném, hogy üzletszerűen kereskedik letiltott telóval...), hogy figyelni a hirdetéseket, hátha megint feltesz egyet...és újra megbeszélni vele egy találkozót. simán van rá esély, én anno 2 laptopot is vettem ugyanazon embertől, teljesen véletlenül.

2014. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos ilyen telefon-csaló szélhámos nagyon sok van ilyen a neten a hirdetési oldalakon. pld olx-ben elad egy telefont előreutalással kifizetve aztán nem nem küldi a telefont, sőt még törli is magát az olxből . Z. vivien. Kiss Zs...t. lehet, h ezek több embert is átvertek, több embertől is beszedték a pénzt. marad a Rendőrség. más megoldás nincsen.
2014. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!