Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért baj az ha egy 12 évesnek...

Miért baj az ha egy 12 évesnek Iphoneja van?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok ezzel hogyha egy gyereknek iphonja van, akkor az két évig könyörgött hogy kapjon egyet vagy valamivel kiértdemelte vagy a zsebpénzét gyűjtötte rá.Nem hinném hogy az Iphone az akkora nagy dolog lenne (mert az is csak egy telefon) hogy egy gyerek nem kaphatna ilyet.Annyira felháborító hogy a gyerekeket annyire alábecsülik.

2014. jún. 16. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem azt becsülöm alá, aki megérdemli és megdolgozott érte, hanem az olyat, aki össze-vissza bukdácsol, nagyképűsködik, szemtelen, semmit tisztelet nincs benne, sz#rfxszú és csak veri a nyálát az "ájfonra".
2014. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az a bajom vele, hogy 12 éves aki nem tud felelősen gondolkodni kvázi 200e Ft-tal a zsebében mászkál. Fel sem fogja annak valódi értékét. Hiszen még sosem dolgozott, így a pénz értékéről sincs semmi fogalma.


De aki akar az adjon ilyet a gyerekének az az ő dolga.

2014. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A gyereket minősíti - meg főként a szülőt. Hanyag nevelésre vall, de a szülő dolga hogy mit tesz :)
2014. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Én pl.: csak akkor vennék a gyerekemnek ilyen drága telefont, ha kitűnő az iskolában, nem szemtelen, nem pofátlan, tisztelettudó, nem nagyképűsködne vele, tud vigyázni a holmijaira, és azért besegít a házimunkában az anyjának, vagy nekem, ha kell a segítség.


(Most am a jövőmről beszéltem, mert se asszony se gyerek nincs még xDxD )

2014. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Detto.Az én lányom hármas, négyes átlag de tisztelet tudó, udvarias, segítőkész...stb
2014. jún. 16. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
mert nagyobb a telefon mint a feje.
2014. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

ha a gyerekből egy anyagias élősködőt szeretnénk nevelni, akkor mindenképp megérdemlik. az a baj, hogy az ilyen dolgokból jönnek az általánosítások, hogy az iPhone userek mind ilyenek. mert egy 12 éves gyerek ne mondja már, hogy nem jó egy 80ezres telefon, neki egyből a 160ezres kell...nem...ők azok a kifejezett célcsoport, akik miatt divattelefonnak nevezik, mert maximum villogni jó a suliban...és ezért az értelmes emberek sosem fogják megérteni, miért jó az iPhone...mert csak ezt látják.


azt meg már meg sem említem, mi van, ha elhagyja...kap másikat? :D

2014. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

"és ezért az értelmes emberek sosem fogják megérteni, miért jó az iPhone...mert csak ezt látják. "


Szerintem pont az értelmes emberek veszik nem divatból az iPhone-t.

2014. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
igen, de nem azokra értettem, hanem azokra, akik nem értik meg, hogy az iPhone nem csak egy divatkellék, hanem tényleg van is miért megvenni. szóval akik jelenleg nem használnak Apple terméket.
2014. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha iskolás korú lennék, a szüleim ezzel fenyegetnének XD
2014. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!