Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy dps dual 7 tabletem,...

*márk* kérdése:

Van egy dps dual 7 tabletem, és az a baja, hogy az eddigi 1-2 hétben csak úgy tudtam tölteni ha elferdítettem a kábelt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Valamint tegnapelőtt mikor próbáltam tölteni 3 mp-ig töltött és azóta se tölteni,se használni nem tudom :( pedig mindent megpróbáltam.

Előre is köszönöm segítségeteket.


2014. jún. 18. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz lehet a töktőkábeled, ennek kisebb a valószínűsége,

Deformálódott az aljzat (vagy eredetileg se volt tökéletes), deformálódott a töltőkábel dugója, aztán ez a kettő egyik vagy másik vagy mindkettő hibájából nem ad kontaktust.

Próbáld másik kábellel.

Nekem is van olyan kábelem, ami egyik készüléket tölti, másikat nem...

2014. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom
2014. jún. 19. 08:57
 3/3 A kérdező kommentje:

Megvan mi volt a gond! Azt elfelejtettem írni hogy egyszer leesett a szekrényemről és mikor szétszedtem észrevettem, hogy a "tüske" amin keresztül a tabletbe ment az áram nem csatlakozott az alaplaphoz. Lehet, hogy mikor leesett letört az alaplapról.

De most már működik :)

2014. jún. 21. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!