Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » érvénytelen IMEI szám? Miért?...

Csucsu19 kérdése:

érvénytelen IMEI szám? Miért? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Letöröltem mindent a telefonomról, újratelepíteni nemtudtam mert német márka - Cynus T1 - szóval visszaállítottam a gyári beállításokat.minden király.oké.be állítottam a hálózatot egy ugyan ilyen telefon alapján mert ugye németbe állt vissza,ez is oké,eddig nem volt semmi baj ilyet már csináltam.nade..kiírta a végén hogy : érvénytelen IMEI..elvittem szervízbe elküdtek a vodafonhoz.onnan vissza a szervízbe és nem igazán tudták megmondani mi baja lehet? nincs valakinek valami ötlete?:\
2014. jún. 18. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy van. Vegyél normális telefont.
2014. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MTK procival szerelt telefonok esetén hallottam már ilyenről és ott az mtk droid tools no meg egy kis utánaolvasás segítségével meg lehetett oldani.

Viszont erről a telefonról bármilyen specifikációt találtam ott csak annyit írnak, hogy 2 magos 1GHz-es proci van benne. Az meg nem sok infó. Az utolsó kriptaszökevény kínai telefonról több minden van az interneten mint erről.

De ha mákod van akkor ebben is mtk proci van (talán egy 6572-es), akkor az mtk droid tools lehet működni fog.

2014. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.megpróbálom.
2014. jún. 20. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!