Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek? IPhone 5S-t vagy valami Androidosat?

Figyelt kérdés

Először is nem tudom hogy vegyek-e telefont. Most van egy okostelefonnak nevezett valamim, de nagyon rossz állapotban van szegény. Nem hardveresen, inkább szoftveresen. Telefonálni nem mindig enged, ha rajta van 5 alkalmazásnál több akkor iszonyat lassú lesz és naponta újra kell indítani, hogy használható legyen.


Van mellette egy iPadem, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, de hát azt nem mindenhova viszem magammal. Gondolkozok most egy iPhone 5S-en, de kicsit kicsinek tartom és drágának. Androidból vannak csúcstelefonok sokkal olcsóbban mint iOS-es társaik. Ti mit vennétek, ha oda vagytok az iOS-ért de kicsinek találjátok az iPhonet? Az ártól most tekintsünk el.



2014. jún. 19. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
?? Ha van ipaded, ráadásul elégdett is vagy vele, akkor mi a francnak akarsz óriási telefont? Felesleges. Én iphonet vennék a helyedben, de te tudod.
2014. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, úgyis otthonra ott lenne netezni az iPad. Bár azért a telefont is nyomkodnám napi 1-2 órában.
2014. jún. 19. 14:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 5s-et vennék egyértelműen.
2014. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Hát ha kicsi neked a iPhone 5S..nézzed meg a Samsung galasy S5-ot vagy Sony Xperia Z1 esetleg ha még nagyobbat szeretnél Samsung Galaxy Note 2
2014. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha van egy iPad-ed akkor valószínűleg már berendezkedtél az Apple-ös ökoszisztémába. Lehet már vásároltál is AppStore-on vagy iTunes-on, amit bármikor újra, ingyen letölthetsz bármelyik Apple eszközödre, mivel hozzáadódik az Apple ID-hoz. Tudom, kérted, hogy az ártól tekintsünk el, de egy dolgot azért megemlítenék: ha megnézed árukeresőn pl.: a Galaxy S5-öt, és az iPhone 5S-t,a két telefon között a legnagyobb árkülönbség amit találsz az 10.000ft, de a legtöbb helyen még annyi különbség sincs.

Szerintem egyáltalán nem kicsit az iPhone, az vagy nagyon max 4.5-ig a tökéletes méret, persze ez mindenkinek más.

Nem lennének olyan gondjaid az iPhone-al mint a jelenlegi telefonnal, egyszerűen csak működik és kész. Kiváló anyag minőség, gyönyörű IPS kijelző, remek kamera, és még ujjlenyomat olvasó is van. Azért lássuk be kevés Android-os telefonnak van olyan anyagminősége mint az iPhone-oknak, de persze ott is akad (pl.: HTC One), és a jelenlegi ujjlenyomat olvasósak is elég fapadosak az 5S-hez képest, legalábbis szerintem (Galaxy S5 is csak akkor fogadja el, ha nagyon pontosan úgy rakod rá az ujjad, mint ahogy beszkennelted először).

De ne értsetek félre, nem akarom szidni az Android-ot, ott is vannak jó telefonok (pl.: a Nexus széria remekül meg lett csinálva).

Ha más nem, a Windows Phone-oknak is adhatsz egy esélyt. Nagyon gyors, és folyamatos a rendszer, mint az iOS, és a Store is kezd felzárkózni a másik két rendszer alkalmazásboltjához.

2014. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Én csak androidos telefont választanék.
2014. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
én a helyedbe ink WP-t vennék sokkal olcsóbb és nagyon egyszerű,áttekinthető és gyors igaz iphone is DE! ha iphone-on vagy a tartozékai közül tönkremegy valami azt nagyon drága javítani ill.beszerezni mert pl. ilyen király egyedi töltője van h szivassák a népet ami kb 2-3 ezer forint pótolni, mikor egy WP-hez vagy Androidhoz bármilyne 500ft-os micro usb kábel jó. illetve az iphone nem bővíthető microSD kártyával, hogyha több hely kell nagyobbat vegyél +20 ezer forintért. szerintem ink wp éri meg hosszútávon. az ujjlenyomat olvasó meg egy hulladék mint androidon mint iOS-en is mert még nagyon KEZDETLEGES. mind 2 telefonnál megjelenés után 1-2 nappal fel is törték az ujjlenyomat olvasókat.
2014. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Feltörték, de már javították. Nem megy MicroSD, mert ez nekik így jobban profitál, ennyi. Vegyél nyugodtan iPhone 5s-t, nem jársz rosszul vele. Az 5S képernyője meg 4 inches, ez neked hol kicsi? :D
2014. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképpen 5S, ezeket az Androidos "telefonokat" nem nagyon lehet egy lapon említeni vele.

Egyébként ha nagyon kicsinek találod (egyáltalán nem az) akkor várj őszig, szinte biztosan lesz legalább egy új, nagyobb iPhone... iOS, nagy telefon, pont amit szeretnél. :D

2014. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Várni nem nagyon szeretnék, mivel megnéztem a sima iPhone 5 árdiagramját, és ha az 5S-nek is azt vesszük alapul akkor már ennek nem fog lejjebb menni az ára, a 6-ra pedig tavaszig várnom kéne az ára miatt, hogy ott körül legyen mint most az 5S.
2014. jún. 20. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!