Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy S3...

Orsih26 kérdése:

Van egy Samsung Galaxy S3 mini telefonom, másfél éve, hogy megvan. Szerintetek érdemes új akksit venni, és kipróbálni, hogy úgy megy-e rendesen vagy új telefont kell venni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben nagyon sokat használtam, és így hamar lemerült (naponta max. Háromszor töltöttem).Úgy körülbelül 1 hónapja az történik, hogy ha játszom rajta, vagy Facebookozom, Snapchat akkor kikapcsol, és mikor magától bekapcsol 1% / 2% -on van. Az akksi is felvan púposodva.

2014. jún. 20. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg aksival.

Azért mégis olcsóbb mint egy új telefon.... :D

2014. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már lecseréltem volna az akksit. Főleg ha már púpos is.

Szerintem utána már nem nagyon lenne ilyen problémád. Először inkább akksi, főleg ha nem nagyon vagy eleresztve annyira.

Nekem is ilyenem van, szóval tudom, hogy eredetileg kb mekkora üzemideje van.

2014. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Ma délelőtt meg is rendeltem az akksit, remélhetőleg minden rendben lesz vele.
2014. jún. 21. 11:14
 4/4 anonim válasza:
De ne eredeti Aksit vegyél! Azok 1500mah-esek.az eredeti kb 4-5 kiló, míg egy utánygártott új hátlappal 3500mah(kb 2,3x nagyobb teljesítmény) 2500-3000Ft!
2014. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!