Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Leginkább játékra használnám, mellékesen zenehallgatásra.

Van egyébként egy iPad minim, amivel elszórakozgattam, de azért azt nem vihetem mindenhova, nem telefonálhatok (bár ezt nem is nagyon fogok, csak ritkán) értitek.



2014. jún. 20. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
iPad mellé vegyél valami iPhonet. Ha esetleg mást akarsz kipróbálni, mondjuk androidot, akkor LG G2, Samsung Galaxy S4-S5, Sony Xperia Z2. WP esetén egy Nokia Lumia 1020-at, vagy ha régebbi, vagy újabb, akkor azt.
2014. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok benne a telefonok témában, ezért elmondanád, mire gondolsz a WP-nél?
2014. jún. 20. 21:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem : Windows Phone
2014. jún. 20. 21:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha van időd leírnád, hogy melyik miben jobb? Mert ha már veszek egy telót akkor biztosra akarok menni
2014. jún. 20. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez ízlés kérdése :) azt válaszd, amelyik neked tetszik. Első válaszomba csak jobb készülékeket soroltam fel, nézz körül meg nézz pár videót youtube-on.
2014. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!