Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képek automatikus mentése...

Cinteya kérdése:

Képek automatikus mentése snapchatről?

Figyelt kérdés

Már az elején szeretném tisztázni, hogy semmi olyasmi szándék nem vezérel, hogy esetleg visszaéljek a képekkel. Egyszerűen szeretném, ha a későbbiekben újra megnézhetném őket, ennyi az egész.

Samsung Galaxy S 3-as mobiltelefonom van, nem tudom, hogy ez számít-e bármit is.

Hogyan tudnám megcsinálni, hogy a beérkező képeket, netalán videókat elmentse a készülékem?



2014. jún. 22. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

a képeket screenshottal lefotózod (kikapcsológomb+hangerő le)...

a videókat root hozzáféréssel, Xposed telepítő Keepchat modullal tudod menteni...

2014. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azthiszem van egy program androidra, az ismerősöm ajánlotta. A neve snapsave ami annyit tesz hogy lementi az összes beérkező snapet amit küldtek neked és te felnyitottad, videót is. De nem tudom hogy mennyire jó program mert én végül sose használtam
2014. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudtok hasonló alkalmazást IOS-hez is?
2016. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!